Ципрас и Каменос ќе се сретнат по разврската во македонскиот Парламент - А1он
Почетна Регион Ципрас и Каменос ќе се сретнат по разврската во македонскиот Парламент
Регион

Ципрас и Каменос ќе се сретнат по разврската во македонскиот Парламент

11/01/2019 - 13:51 96 прегледи
Ципрас и Каменос ќе се сретнат по разврската во македонскиот Парламент