(ВИДЕО) Јанушев: „Талир“ е доказ дека СЈО и Кацарска судството се неми извршители на наредбите на Заев - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Јанушев: „Талир“ е доказ дека СЈО и Кацарска судството се неми извршители на наредбите на Заев
Македонија

(ВИДЕО) Јанушев: „Талир“ е доказ дека СЈО и Кацарска судството се неми извршители на наредбите на Заев

11/01/2019 - 13:40 159 прегледи
(ВИДЕО) Јанушев: „Талир“ е доказ дека СЈО и Кацарска судството се неми извршители на наредбите на Заев