Во ноември лани 292 градежни дозволи, изградба на 717 станови - А1он
Почетна Економија Во ноември лани 292 градежни дозволи, изградба на 717 станови
Економија

Во ноември лани 292 градежни дозволи, изградба на 717 станови

11/01/2019 - 13:13 71 прегледи
Во ноември лани 292 градежни дозволи, изградба на 717 станови