Пентагон: Почна повлекувањето на опремата од Сирија - А1он
Почетна Свет Пентагон: Почна повлекувањето на опремата од Сирија
Свет

Пентагон: Почна повлекувањето на опремата од Сирија

11/01/2019 - 10:35 78 прегледи
Пентагон: Почна повлекувањето на опремата од Сирија