Ципрас - Меркел: Договорот од Преспа е во корист на цела Европа - А1он
Почетна Регион Ципрас – Меркел: Договорот од Преспа е во корист на цела Европа
Регион

Ципрас – Меркел: Договорот од Преспа е во корист на цела Европа

10/01/2019 - 21:12 175 прегледи
Ципрас – Меркел: Договорот од Преспа е во корист на цела Европа