Трамп го откажа учеството на Светскиот економски форум во Давос - А1он
Почетна Економија Трамп го откажа учеството на Светскиот економски форум во Давос
Економија

Трамп го откажа учеството на Светскиот економски форум во Давос

10/01/2019 - 21:10 222 прегледи
Трамп го откажа учеството на Светскиот економски форум во Давос