Икарди за договорот: Ќе потпишам, кога Интер ќе достави коректна понуда - А1он
Почетна СпортФудбал Икарди за договорот: Ќе потпишам, кога Интер ќе достави коректна понуда
Фудбал

Икарди за договорот: Ќе потпишам, кога Интер ќе достави коректна понуда

10/01/2019 - 18:46 179 прегледи
Икарди за договорот: Ќе потпишам, кога Интер ќе достави коректна понуда