Рама: Одлуката на Мета да не го именува новиот шеф на дипломатијата е неуставна и срамна - А1он
Почетна Регион Рама: Одлуката на Мета да не го именува новиот шеф на дипломатијата е неуставна и срамна
Регион

Рама: Одлуката на Мета да не го именува новиот шеф на дипломатијата е неуставна и срамна

10/01/2019 - 15:49 178 прегледи
Рама: Одлуката на Мета да не го именува новиот шеф на дипломатијата е неуставна и срамна