„Дојче веле“: Сирија ни во 2019 нема да биде мирна - А1он
Почетна Свет „Дојче веле“: Сирија ни во 2019 нема да биде мирна
Свет

„Дојче веле“: Сирија ни во 2019 нема да биде мирна

12/01/2019 - 18:18 156 прегледи
„Дојче веле“: Сирија ни во 2019 нема да биде мирна