Твит на јапонски милијардер го собори рекордот во ретвитување - А1он
Почетна МагазинТехнологија Твит на јапонски милијардер го собори рекордот во ретвитување
Технологија

Твит на јапонски милијардер го собори рекордот во ретвитување

08/01/2019 - 11:34 1,223 прегледи
Твит на јапонски милијардер го собори рекордот во ретвитување