Минесота го отпушти тренерот по победата над Лејкерси - А1он
Почетна СпортКошарка Минесота го отпушти тренерот по победата над Лејкерси
Кошарка

Минесота го отпушти тренерот по победата над Лејкерси

07/01/2019 - 09:41 189 прегледи
Минесота го отпушти тренерот по победата над Лејкерси