Ретка глетка: Сите пет ќерки на Брус Вилис на една фотографија

Еден од најпознатите холивудски актери Брус Вилис има пет ќерки, но ретко кога јавноста може да ги види сите заедно.

Најстарата од нив, Рубер Вилис, објави фотографија на Инстаграм на која се наоѓаат сите пет ќерки, и напиша: „Четирите најважни личности на оваа планета во која било година од сега па до вечноста. Ви благодарам што ми го правите секој ден подобар“.

Три од ќерките, Румер (30), Скаут (27) и Талула (24) Брус ги доби со актерката Деми Мур со која беше во брак 13 години. Двете помали ќерки, Мабел (6) и Евелин (4), Брус ги доби во бракот со манекенката Ема Хеминг.

View this post on Instagram

Friyay @stonebarns 🤪💗😜 #thatsmyfamily

A post shared by Emma Heming Willis (@emmahemingwillis) on

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Роберт де Ниро: Трамп дојде на власт со помош на Русија

A1on

ВИДЕО: Роналдо воодушеви со своето совршено тело на одморот во Грција

A1on

Елтон Џон стана витез на Легијата на честа во Франција

A1on

Рекорд кај викенд-премиерите на Нетфликс

A1on

На Дејв Мастејн од „Мегадет“ му е дијагностициран рак на грлото

A1on

ВИДЕО: Кијану Ривс во „Сајберпанк 2077“

A1on