Џенифер Лопез се возеше во машина од 400 илјади евра

Популарната Џенифер Лопез и нејзиниот дечко Алекс Родригез имаат толку пари што можат да си дозволат се што ќе посакаат и да возат автомобили какви што ќе посакаат. Се едно луксузно возило тие се возеа по улиците на Лос Анџелес.

Кога Џеј Ло заврши со вежбање, по нејзе дојде Алекс во црвен „ролс ројс“ кабриолет кој чини 400 илјади евра.

Заедно од семејството тие се упатија кон својата куќа во Малибу.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Роналдо воодушеви со своето совршено тело на одморот во Грција

A1on

Елтон Џон стана витез на Легијата на честа во Франција

A1on

Рекорд кај викенд-премиерите на Нетфликс

A1on

На Дејв Мастејн од „Мегадет“ му е дијагностициран рак на грлото

A1on

ВИДЕО: Кијану Ривс во „Сајберпанк 2077“

A1on

Светскиот џет сет на свадбата на Рамос

A1on