ЈОРМ: Надлежен обвинител ја истражува сообраќајката во Гостивар во која загина едно лице - А1он
Почетна Македонија ЈОРМ: Надлежен обвинител ја истражува сообраќајката во Гостивар во која загина едно лице
Македонија

ЈОРМ: Надлежен обвинител ја истражува сообраќајката во Гостивар во која загина едно лице

28/12/2018 - 21:58 338 прегледи
ЈОРМ: Надлежен обвинител ја истражува сообраќајката во Гостивар во која загина едно лице