УЕФА ги осуди расистичките навреди на фановите на Интер кон Кулибали - А1он
Почетна СпортФудбал УЕФА ги осуди расистичките навреди на фановите на Интер кон Кулибали
Фудбал

УЕФА ги осуди расистичките навреди на фановите на Интер кон Кулибали

28/12/2018 - 20:04 54 прегледи
УЕФА ги осуди расистичките навреди на фановите на Интер кон Кулибали