Црногорските војници задолжително ќе учествуваат во мисиите на НАТО - А1он
Почетна Регион Црногорските војници задолжително ќе учествуваат во мисиите на НАТО
Регион

Црногорските војници задолжително ќе учествуваат во мисиите на НАТО

28/12/2018 - 17:21 82 прегледи
Црногорските војници задолжително ќе учествуваат во мисиите на НАТО