Родено првото бебе од трансплантирана матка од почината жена - А1он
Почетна МагазинЗдравје Родено првото бебе од трансплантирана матка од почината жена
Здравје

Родено првото бебе од трансплантирана матка од почината жена

01/01/2019 - 18:04 1,154 прегледи
Родено првото бебе од трансплантирана матка од почината жена