Панатинаикос ја прекина серијата од три последователни порази во Евролигата - А1он
Почетна СпортКошарка Панатинаикос ја прекина серијата од три последователни порази во Евролигата
Кошарка

Панатинаикос ја прекина серијата од три последователни порази во Евролигата

15/12/2018 - 10:17 23 прегледи
Панатинаикос ја прекина серијата од три последователни порази во Евролигата