УЕФА го казни Милан со 12 милиони евра за кршење на правилата за финансиски фер-плеј - А1он
Почетна СпортФудбал УЕФА го казни Милан со 12 милиони евра за кршење на правилата за финансиски фер-плеј
Фудбал

УЕФА го казни Милан со 12 милиони евра за кршење на правилата за финансиски фер-плеј

14/12/2018 - 15:46 105 прегледи
УЕФА го казни Милан со 12 милиони евра за кршење на правилата за финансиски фер-плеј