Дајмлер купува батерии во вредност од 20 милијарди евра - А1он
Почетна Економија Дајмлер купува батерии во вредност од 20 милијарди евра
Економија

Дајмлер купува батерии во вредност од 20 милијарди евра

17/12/2018 - 00:04 536 прегледи
Дајмлер купува батерии во вредност од 20 милијарди евра