Гвардиола: Манчестер Сити не е најдобар тим во Премиер лигата - А1он
Почетна СпортФудбал Гвардиола: Манчестер Сити не е најдобар тим во Премиер лигата
Фудбал

Гвардиола: Манчестер Сити не е најдобар тим во Премиер лигата

07/12/2018 - 18:45 455 прегледи
Гвардиола: Манчестер Сити не е најдобар тим во Премиер лигата