Таа е наследничката на Меркел, Анегрет Крамп-Каренбауер нова претседателка на ЦДУ! - А1он
Почетна Свет Таа е наследничката на Меркел, Анегрет Крамп-Каренбауер нова претседателка на ЦДУ!
Свет

Таа е наследничката на Меркел, Анегрет Крамп-Каренбауер нова претседателка на ЦДУ!

07/12/2018 - 17:51 705 прегледи
Таа е наследничката на Меркел, Анегрет Крамп-Каренбауер нова претседателка на ЦДУ!