Киев: Ја предупредуваме Москва, ќе испратиме воени бродови - А1он
Почетна Свет Киев: Ја предупредуваме Москва, ќе испратиме воени бродови
Свет

Киев: Ја предупредуваме Москва, ќе испратиме воени бродови

07/12/2018 - 16:41 1,081 прегледи
Киев: Ја предупредуваме Москва, ќе испратиме воени бродови