СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ шири неоснована паника, лажни се вестите за наводна инфлација поради поскапувањето на еден тип на леб - А1он
Почетна Економија СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ шири неоснована паника, лажни се вестите за наводна инфлација поради поскапувањето на еден тип на леб
Економија

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ шири неоснована паника, лажни се вестите за наводна инфлација поради поскапувањето на еден тип на леб

07/12/2018 - 15:54 122 прегледи
СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ шири неоснована паника, лажни се вестите за наводна инфлација поради поскапувањето на еден тип на леб