Американската војска изведе набљудувачки лет над Украина - А1он
Почетна Свет Американската војска изведе набљудувачки лет над Украина
Свет

Американската војска изведе набљудувачки лет над Украина

06/12/2018 - 17:59 274 прегледи
Американската војска изведе набљудувачки лет над Украина