Косовското Собрание не ја изгласа резолуцијата на опозицијата за визна либерализација - А1он
Почетна Регион Косовското Собрание не ја изгласа резолуцијата на опозицијата за визна либерализација
Регион

Косовското Собрание не ја изгласа резолуцијата на опозицијата за визна либерализација

06/12/2018 - 11:30 180 прегледи
Косовското Собрание не ја изгласа резолуцијата на опозицијата за визна либерализација