ВИДЕО: Зимско екстремно тест возење на новиот теренец „Хјундаи Палисејд“ - А1он
Почетна СпортАвтомобилизам ВИДЕО: Зимско екстремно тест возење на новиот теренец „Хјундаи Палисејд“
Автомобилизам

ВИДЕО: Зимско екстремно тест возење на новиот теренец „Хјундаи Палисејд“

01/12/2018 - 20:37 263 прегледи
ВИДЕО: Зимско екстремно тест возење на новиот теренец „Хјундаи Палисејд“