(ВИДЕО) Шекеринска: За нашето идно членство во НАТО голема е заслугата на учесниците во мировните мисии - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Шекеринска: За нашето идно членство во НАТО голема е заслугата на учесниците во мировните мисии
Македонија

(ВИДЕО) Шекеринска: За нашето идно членство во НАТО голема е заслугата на учесниците во мировните мисии

20/11/2018 - 12:01 244 прегледи
(ВИДЕО) Шекеринска: За нашето идно членство во НАТО голема е заслугата на учесниците во мировните мисии