Тим го победи Нишикори и чека пораз на Федерер за пласман во полуфиналето - А1он
Почетна СпортТенис Тим го победи Нишикори и чека пораз на Федерер за пласман во полуфиналето
Тенис

Тим го победи Нишикори и чека пораз на Федерер за пласман во полуфиналето

15/11/2018 - 17:49 200 прегледи
Тим го победи Нишикори и чека пораз на Федерер за пласман во полуфиналето