Газа: Хамас дели долари за да ги смири тензиите во енклавата - А1он
Почетна Свет Газа: Хамас дели долари за да ги смири тензиите во енклавата
Свет

Газа: Хамас дели долари за да ги смири тензиите во енклавата

09/11/2018 - 19:04 69 прегледи
Газа: Хамас дели долари за да ги смири тензиите во енклавата