Ципрас: Договорот од Преспа ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент - А1он
Почетна Регион Ципрас: Договорот од Преспа ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент
Регион

Ципрас: Договорот од Преспа ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент

09/11/2018 - 09:30 326 прегледи
Ципрас: Договорот од Преспа ќе биде ратификуван во грчкиот Парламент