Берзите реагираа позитивно откако Трамп повика на соработка со демократите во економијата - А1он
Почетна Економија Берзите реагираа позитивно откако Трамп повика на соработка со демократите во економијата
Економија

Берзите реагираа позитивно откако Трамп повика на соработка со демократите во економијата

08/11/2018 - 17:06 243 прегледи
Берзите реагираа позитивно откако Трамп повика на соработка со демократите во економијата