Половина од електричните автомобили во светот се движат низ 25 градови - А1он
Почетна СпортАвтомобилизам Половина од електричните автомобили во светот се движат низ 25 градови
Автомобилизам

Половина од електричните автомобили во светот се движат низ 25 градови

11/11/2018 - 21:00 218 прегледи
Половина од електричните автомобили во светот се движат низ 25 градови