Кумуцакос: Се согласува ли грчката Влада со предлогот на Заев за уставни промени? - А1он
Почетна Регион Кумуцакос: Се согласува ли грчката Влада со предлогот на Заев за уставни промени?
Регион

Кумуцакос: Се согласува ли грчката Влада со предлогот на Заев за уставни промени?

05/11/2018 - 14:46 400 прегледи
Кумуцакос: Се согласува ли грчката Влада со предлогот на Заев за уставни промени?