Мицотакис: Не поддржуваме договор што отстапува македонски јазик и македонска националност - А1он
Почетна Регион Мицотакис: Не поддржуваме договор што отстапува македонски јазик и македонска националност
Регион

Мицотакис: Не поддржуваме договор што отстапува македонски јазик и македонска националност

26/10/2018 - 14:44 285 прегледи
Мицотакис: Не поддржуваме договор што отстапува македонски јазик и македонска националност