Џон Болтон им се жалел на руските претставници од Кина - А1он
Почетна Свет Џон Болтон им се жалел на руските претставници од Кина
Свет

Џон Болтон им се жалел на руските претставници од Кина

23/10/2018 - 17:06 198 прегледи
Џон Болтон им се жалел на руските претставници од Кина