Денвер му го нанесе првиот пораз на шампионот Голден Стејт - А1он
Почетна СпортКошарка Денвер му го нанесе првиот пораз на шампионот Голден Стејт
Кошарка

Денвер му го нанесе првиот пораз на шампионот Голден Стејт

22/10/2018 - 09:50 82 прегледи
Денвер му го нанесе првиот пораз на шампионот Голден Стејт