„Охридско лето“ почнува соработка со Словенечката филхармонија - А1он
Почетна Култура „Охридско лето“ почнува соработка со Словенечката филхармонија
Култура

„Охридско лето“ почнува соработка со Словенечката филхармонија

19/10/2018 - 09:13 133 прегледи
„Охридско лето“ почнува соработка со Словенечката филхармонија