Ципрас- Штајнмаер: Договорот од Преспа е храбар потег - А1он
Почетна Регион Ципрас- Штајнмаер: Договорот од Преспа е храбар потег
Регион

Ципрас- Штајнмаер: Договорот од Преспа е храбар потег

11/10/2018 - 14:46 134 прегледи
Ципрас- Штајнмаер: Договорот од Преспа е храбар потег