Сосед силувал 10-годишно девојче во Прилеп

М.У. од Прилеп синоќа е приведен откако соседката го обвинила дека ја силувал нејзината десетгодишна внука.

Според МВР, жената (45) го пријавила немилиот настан во 20:15 часот, тврдејќи дека половото дејство се случила околу 20 часот.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Најмалку 120 свештеници од Католичката црква во Њујорк сексуално злоставувале деца

A1on

Извештај: Речиси половина од серверите на кои се споделува детска порнографија се во Холандија

A1on

Во Велес силувана 21-годишна девојка

A1on

Велешанец под истрага за силување на поранешната сопруга

A1on

ВИДЕО: Сенаторката МекСали тврди дека била силувана во американската војска

Sandra Boshkovska

Ново обвинение за педофилија: Се јави уште една жртва на кардиналот Пел

Sandra Boshkovska