Осуммина македонски државјани, од кои двајца потешко, повредени во автобуска несреќа во Австрија - А1он
Почетна Актуелно Осуммина македонски државјани, од кои двајца потешко, повредени во автобуска несреќа во Австрија
Актуелно

Осуммина македонски државјани, од кои двајца потешко, повредени во автобуска несреќа во Австрија

11/10/2018 - 13:54 1,029 прегледи
Осуммина македонски државјани, од кои двајца потешко, повредени во автобуска несреќа во Австрија