Блер ја советува Лабуристичката партија да гласа против договорот на Меј за Брегзит - А1он
Почетна Свет Блер ја советува Лабуристичката партија да гласа против договорот на Меј за Брегзит
Свет

Блер ја советува Лабуристичката партија да гласа против договорот на Меј за Брегзит

11/10/2018 - 13:42 50 прегледи
Блер ја советува Лабуристичката партија да гласа против договорот на Меј за Брегзит