Талибанците убија најмалку 15 граничари во Авганистан - А1он
Почетна Свет Талибанците убија најмалку 15 граничари во Авганистан
Свет

Талибанците убија најмалку 15 граничари во Авганистан

11/10/2018 - 12:20 62 прегледи
Талибанците убија најмалку 15 граничари во Авганистан