Кривична пријава за поранешниот директор на Катастар кој незаконски унапредил 128 службеници - А1он
Почетна Актуелно Кривична пријава за поранешниот директор на Катастар кој незаконски унапредил 128 службеници
Актуелно

Кривична пријава за поранешниот директор на Катастар кој незаконски унапредил 128 службеници

11/10/2018 - 10:21 1,809 прегледи
Кривична пријава за поранешниот директор на Катастар кој незаконски унапредил 128 службеници