Мицотакис: Ципрас направи национална отстапка со македонскиот јазик и македонската националност - А1он
Почетна Регион Мицотакис: Ципрас направи национална отстапка со македонскиот јазик и македонската националност
Регион

Мицотакис: Ципрас направи национална отстапка со македонскиот јазик и македонската националност

09/10/2018 - 09:49 283 прегледи
Мицотакис: Ципрас направи национална отстапка со македонскиот јазик и македонската националност