Илон Маск поднесува оставка во Тесла и плаќа казна од 20 милиони долари - А1он
Почетна СпортАвтомобилизам Илон Маск поднесува оставка во Тесла и плаќа казна од 20 милиони долари
Автомобилизам

Илон Маск поднесува оставка во Тесла и плаќа казна од 20 милиони долари

30/09/2018 - 10:26 511 прегледи
Илон Маск поднесува оставка во Тесла и плаќа казна од 20 милиони долари