Порошенко ја тужи Би-Би-Си за клевета поради напис за средба со Трамп - А1он
Почетна Свет Порошенко ја тужи Би-Би-Си за клевета поради напис за средба со Трамп
Свет

Порошенко ја тужи Би-Би-Си за клевета поради напис за средба со Трамп

22/09/2018 - 10:57 134 прегледи
Порошенко ја тужи Би-Би-Си за клевета поради напис за средба со Трамп