Мицотакис на Мас му потврдил дека Нова демократија нема да гласа за Договорот од Преспа - А1он
Почетна Регион Мицотакис на Мас му потврдил дека Нова демократија нема да гласа за Договорот од Преспа
Регион

Мицотакис на Мас му потврдил дека Нова демократија нема да гласа за Договорот од Преспа

20/09/2018 - 16:35 309 прегледи
Мицотакис на Мас му потврдил дека Нова демократија нема да гласа за Договорот од Преспа