УЕФА ќе решава за црвениот картон на Роналдо на 27 септември - А1он
Почетна СпортФудбал УЕФА ќе решава за црвениот картон на Роналдо на 27 септември
Фудбал

УЕФА ќе решава за црвениот картон на Роналдо на 27 септември

20/09/2018 - 16:23 432 прегледи
УЕФА ќе решава за црвениот картон на Роналдо на 27 септември