Русија и Турција ги утврдуваат деталите за планот за Идлиб - А1он
Почетна Свет Русија и Турција ги утврдуваат деталите за планот за Идлиб
Свет

Русија и Турција ги утврдуваат деталите за планот за Идлиб

20/09/2018 - 15:31 116 прегледи
Русија и Турција ги утврдуваат деталите за планот за Идлиб